niedziela, 1 lutego 2015

Tymczasem na Rozbarku...

Coraz lepiej się poznajemy i chociaż wciąż dochodzi do spięć, nieporozumień i trudnych sytuacji to z zajęć na zajęcia zaczynamy tworzyć coraz bardziej zgrane grupy. Poznaliśmy już swoje słabe i mocne strony, co pozwala nam zindywidualizować zajęcia i dostosować atrakcje do zainteresowań dzieciaków.  Razem staramy się pokonywać swoje słabości i odkrywać nowe ciekawe rzeczy i miejsca. Za nami kolejne dni pełne atrakcji: starsza grupa doskonaliła swoje umiejętności pływackie oraz integrowała się podczas wspólnych zabaw w Aquaparku oraz „Poleciała w Kulki” na wystawie w Katowicach, nie zabrakło też mini warsztatów kulinarnych. Postawiliśmy przed sobą nowe wyzwania – chłopcy zaczęli czytać książki oraz próbują zmierzyć się podczas ferii z zaległościami szkolnymi, a ja pokonałam strach przed zjeżdżalniami na basenie : D 
Młodsza grupa zabawiła się w Masterchefa wspólnymi siłami tworząc znakomite spaghetti, była w kawiarni oraz przeniosła się do epoki polodowcowej by przyjrzeć się rodzinie jaskiniowców podczas seansu filmu „Kurdowie”.
Nie zabrakło zabaw na śniegu - wojny na kulki, lepienie bałwanów i bałwanków ;)


Teraz przed nami półkolonie. Czas pełen warsztatów, zabaw, gier i wycieczek! Zaglądajcie do nas w przyszłym tygodniu by zobaczyć, co ciekawego przygotowaliśmy i kogo zaprosiliśmy;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz