wtorek, 18 października 2016

Certyfikaty rozdane! ;)

 Zazwyczaj październikowe dni spędzamy na podsumowaniach. Podsumowujemy sezon Szkoły Mobilnej, przeglądamy ewaluacje i zdjęcia, wspominamy letni czas i wybieramy kandydatów do nowych grup. Ten rok jest inny. Przed nami jeszcze podsumowanie sezonu w naszym zespole, grup nowych nie zakładamy - staramy się świetnie bawić z aktualnymi. Testujemy, sprawdzamy, szukamy dobrych rozwiązań. A dobre okazało się marcowe szkolenie "Szkoła Inna Niż Wszystkie", podczas którego dołączyło do nas 11 wspaniałych osób. Każda inna, ale wyjątkowa. Zarażała nas swoją energią, dodawała sił i motywacji, a często to właśnie dzięki tym cudownym osóbkom nasza Szkółka mogła wyjeżdżać na podwórka. Dziękujemy Wam kochani Wolontariusze za każdy uśmiech dziecka, za Wasz czas i obecność, za chęci i kreatywność!
Nasza wspólna przygoda trwała sześć cudownych miesięcy, podczas których zdobywaliśmy nowe umiejętności, wiedzę, doświadczenie, uczyliśmy się od siebie nawzajem (my też się uczymy od wolontariuszy, którzy dają nam nowe, świeższe spojrzenie; a jeśli zaczyna pojawiać się jakaś rutyna to oni nas z niej wybijają! Lub dzieciaki ;)).
Tak wspaniały czas trzeba było odpowiednio uhonorować. 7 października spotkaliśmy się w ulubionej, miechowickiej salce by wspaniałej siódemce, która ukończyła całe szkolenie wręczyć certyfikaty. Był to czas na podsumowanie, osobistą refleksję, odrobinę kreatywności, wspólną zabawę i wielką niespodziankę w postaci pysznego tortu. Bo jak już wiele razy się przekonaliśmy - razem jest fajniej! DZIĘKUJEMY ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz