niedziela, 24 sierpnia 2014

Finał na Bobrku

W sobotę zakończyliśmy Festiwal Zabawy na Bobrku, padł istny rekord uczestniczących w animacjach dzieci – bawiło się z nami ok. 180 pociech, od tych najmłodszych po młodzież. W imprezie towarzyszyli nam tam także dorośli, którzy chętnie włączali się w gry, układanie puzzli czy konkursy rzutów do kosza.
Poza stałymi punktami programu pojawiły się kolejne nowe atrakcje a wśród nich: warsztat odbijania dłoni w gipsie, co roku cieszący się niezwykle dużą popularnością, puszczanie latawców, układanie puzzli, warsztat robienia maskotek z filcu czy warsztat recyklingu, gdzie z plastikowych butelek, papierów czy niepotrzebnych płyt CD powstawały zupełnie nowe rzeczy od ozdobnych kwiatków po grę w chińczyka w rozmiarze XXL. Bajkę o wyjątkowym słoniu Elmerze tym razem przeczytał ksiądz Paweł, wikariusz z parafii św. Rodziny na Bobrku – serdecznie dziękujemy!
Swój finał podczas Festiwalu miał także warsztat graffiti, którego efekty możecie podziwiać na zdjęciach =) 
Niekończące się kolejki zawsze ustawione były do dmuchanego zamku do skakania, stanowiska z malowaniem twarzy czy gibona. Dobrze wiemy, że FZ bez tego obejść się nie może =)

Z całego serca dziękujemy wszystkim osobom/instytucjom, które włączyły się w pomoc przy realizacji naszej wakacyjnej akcji. Jesteśmy świadomi, że bez wolontariuszy czy warsztatowców ten Festiwal nie wyglądałby tak samo. Mamy nadzieję, że dla Was także był to dobry czas i ze spotkamy się za rok =)


A dziś pozwalamy wypadać się deszczowi, przygotowujemy potrzebne materiały i już jutro ruszamy z Festiwalem Zabawy w dzielnicy Rozbark! Jeśli przegapiliście Bobrek, bądźcie z nami od poniedziałku do środy na Rozbarku – zapraszamy!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz