poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Festiwal Zabawy na Rozbarku

Festiwal ten sam, ci sami ludzie, te same atrakcje. Z małymi wyjątkami.
Tak, Festiwal Zabawy nie gości już tylko na Bobrku; od dziś uprzejemniamy czas dzieciom także na Rozbarku. Te ostatnie dni wakacji - do środy - dzieci, młodzież i całe rodziny mogą spędzić na grach, zabawach czy konkursach w ramach FZ.
          Dziś wiele się działo; odbyło się 5 warsztatów: muzyczny (gdzie ćwiczyliśmy gamy i własne głosy), plastyczny (gdzie dodawaliśmy koloru nudnym drewnianym klamerkom), warsztat z DJ (gdzie poznawaliśmy sprzęt i miksowaliśmy muze), warsztat recyklingu (gdzie ze śmieci powstawały cuda) i warsztat z szablonu, gdzie własnoręcznie można było wykonać małe dzieło sztuki, korzystając tylko z nożyczek i puszki farby.
           Poza tym, skakaliśmy na dmuchanym zamku, malowaliśmy buzie i ręce, graliśmy w planszówki, skręcaliśmy baloniki z klaunem. Zabawiliśmy również w kąciku dla najmłodszych, chodziliśmy na szczudłach czy pędziliśmy na pedalo... Bajkę na zakończenie dnia przeczytała Paulina z InoBytom - serdecznie dziękujemy!
           Czasem świeciło słońce, czasem padał deszcz, ale pogoda nam niestraszna i jutro znów wrócimy, by dobrze się bawić. Bądźcie z nami!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz