wtorek, 7 lipca 2015

Tydzień Ewangelizacyjny '15

Spakowałyśmy najpotrzebniejsze rzeczy, Szkołę Mobilną i ruszyliśmy na Tydzień Ewangelizacyjny do Dzięgielowa. Z głowami pełnymi pomysłów, z ciekawością, chęcią nauczenia się czegoś nowego, nabrania nowych doświadczeń oraz pragnieniem zostawienia cząstki siebie.
A tu już dni mijają nam pracowicie. Rano podczas cyklu dla  dzieci pojawia się nasza ulubiona Skrzynia, która z dnia na dzień cieszy się większą popularnością, a dzieciaki polubiły ją na tyle mocno, że wykorzystują swoją kreatywność do tworzenia nowych paneli ;)
Popołudniami mamy Strefę Dzieci, czyli czas wypełniony dobrą zabawą oraz naszą kreatywnością. Za nami już niedzielna gra integracyjna XXL. Uczestnicy mieli za zadanie dojść a właściwie doskoczyć do mety, najodważniejsza osoba z drużyny była pionkiem. Żeby nie było za łatwo po drodze czekały rebusy, kalambury, zagadki i zadania! Nie zabrakło też gigantycznej, kolorowej kostki ;)
Wczorajszy dzień był spokojniejszy, przekraczaliśmy nasze granice rysując wszystkim! Przydały się ręce, ziemniaki, liście, kredki, pędzle, gąbki i kropla wyobraźni ;)
A wieczory spędzamy przy Szkole Mobilnej. Tak by umilić oczekiwanie na koncert, ale też powiększyć apetyt przed kolacją podczas wspólnego skakania, tańczenia, ćwiczenia czy rozwiązywania zadań ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz