wtorek, 17 kwietnia 2018

Dobry początek - Rozbark

Jak ten czas szybko leci! Dopiero był styczeń, zasiadałyśmy z Karoliną przy stole i zastanawiałyśmy się, jaką grupę założyć, a tu za nami już prawie 3 miesiące! I to jakie! Pewnie nie będzie dla Was zaskoczeniem, gdy powiem, że u nas dużo się dzieje. Zastanawiam się czy kiedyś zasiądę przed komputerem i otworzę bloga by napisać - ale u nas jest spokojnie.
Za nami sporo integracji na dzielnicy, postanowiłyśmy przez pierwszy miesiąc skupić się bardziej na budowaniu relacji - często graliśmy w gry terenowe, chociaż nie wszyscy u nas lubią aktywność fizyczną, za nami wiele chwil przy planszówkach i całe godziny rozmów! Czas na Miechowicach wykorzystujemy na warsztaty - więc udało nam się już stworzyć własną grę oraz lizaki! A nawet pewnego dnia grupa nas zaskoczyła i przygotowali dla nas ... placki ziemniaczane na obiad! Sami ;)
W marcu podjeliśmy pierwsze próby integracji grup. Na początku był wspólny wyjazd do kopalnii Srebra w Tarnowskich Górach. Chociaż doświadczenie ciekawe to grupy wolały zostać w swoim składzie. Na koniec miesiąca tradycyjnie zasiedliśmy przy wielkanocnym stole - to był strzał w 10tkę! Nic tak nie łączy, jak wspólny posiłek i zabawy! ;)

Postanowiliśmy też spełnić marzenie dziewczyn i wybrać się na warsztaty taneczne do  Agustina Egurroli, bo jeszcze wam się nie chwaliłyśmy, że dziewczyny mamy uzdolnione! Nawet własne teledyski kręcą i ciągle rozwijają się w tańcu! ;)Nie tylko dziewczyny mamy utalentowane, bo chłopcy to zawodowi majsterkowicze - potrafią zrobić coś fantastycznego z niczego! I tak ze starych części stworzyli głośnik bluetooth. Łączy się z telefonem, pendrivem i gra!!


Na dzień kobiet nasi młodzi gentelmeni nie zapomnieli o nas! ;)

Próbowaliśmy też nowych smaków, odkrywaliśmy nowe miejsca, uczyliśmy się zachowywać w restauracjach ! ;) Nie mogło też zabraknąć odrobiny sportu, tak w ramach przygotowań do lata ;)
1 komentarz:

  1. Super zajęcia! Wygląda na to, że dziaciaki miały zapewniony bardzo atrakcyjny i aktywny czas:)

    OdpowiedzUsuń