środa, 10 sierpnia 2016

FESTIWAL ZABAWY - BOBREK DZIEŃ II

Festiwal Zabawy na Bobrku dobiegł końca. Udało nam się zdążyć przed deszczem, który niestety pada i pada niwecząc nasze plany. Ale my się tak łatwo nie poddajemy i to, co  mieliśmy zrobić dziś, zrobimy jutro także nie martwcie się FZ na Rozbarku też się odbędzie!

A wczoraj na Bobrku bawiło się z nami jeszcze więcej dzieci niż w pierwszy dzień tej kolorowej akcji. Do loterii zapisało się bowiem aż 138 osób! 15 maluszków do trzeciego roku życia, 29 dzieci w wieku 4-6, aż 64 osoby w wieku 7-12 oraz 30 nastolatków powyżej 13 roku życia. Szczęściarzom gratulujemy wygranej, a z resztą cieszymy się z dobrze spędzonego czasu podczas całej imprezy.A co działo się wczoraj? Dużo, choć nie wszystkim pomagaczom udało się do nas dotrzeć. Czasem człowiek to się jednak potrafi roztroić i zrobić wszystko, co trzeba =)
Była kontynuacja zajęć tanecznych z Martą, gdzie tym razem nasza najstarsza grupa wiekowa odnalazła siebie, były zajęcia sportowo-podwórkowe z Dominiką, towarzyszyli nam także panowie z firmy A&J Partners, którzy tym razem przyprowadzili ze sobą Superbohatera. Najmłodsi mieli swój kącik zabaw z klockami, modeliną i kolorowankami, trochę starsi spędzali czas przy grach planszowych i patyczkach BAMP a ci, którzy przetrenowali już grę UNO mieli szansę stanąć do turnieju w I Festiwalowych Rozgrywkach  Karcianych UNO. Gratulujemy wszystkim, którzy odważyli się sprawdzić swoje umiejętności (a było ich nie mało) a szczególne gratulacje kierujemy do zwycięzców, którzy otrzymali dodatkowe nagrody.Zaś na kocu w kąciku artystycznym uprzednie malowanie zastąpiło szycie. I chłopcy i dziewczynki wspaniale radzili sobie z igłą własnoręcznie tworząc muppety ze .... skarpety. Tak, tak, powstały piękne, mięciutkie króliczki wprost stworzone do przytulania.
Oczywiście nie zabrakło też bufetu z owocami oraz wodą jak i wielkiej loterii, gdzie kolejne 14 nagród czekało na swoich właścicieli. Można było także porysować kredą, pochodzić po gibbonie, postrzelać z łuku a pierwsze 50 osób mogło odebrać swoje luzackie zdjęcie z fotobudki. Finałem tegorocznego Festiwalu Zabawy na Bobrku był występ Teatru Dobrego Serca z Warszawy, którzy wystawili dla dzieci sztukę teatralną pt. "Kosmiczna bajka". Przedstawienie zachęcało dzieci do dbania o czystość na swoich podwórkach i zgromadziło ok. polowy wszystkich uczestników FZ.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszych planów i swoją obecnością uświetnili ten Festiwal Zabawy. Z całego serca DZIĘKUJEMY i zapraszamy na Rozbark =)

A jeśli chodzi o Rozbark, to z przykrością muszę Was poinformować, że z powodu deszczu, który pada nieprzerwanie od wczoraj dzisiejsze atrakcje FZ przenosimy na jutro, kirdy to mamy nadzieję będzie już słonecznie. Za to 
DZIŚ ZAPRASZAMY WAS JESZCZE NA PRZEDSTAWIENIE 
TEATRU DOBREGO SERCA, 
który sztukę pt. "Kosmiczna bajka" wystawi także dziś w Teatrze Rozbark o godz. 17:00. Wstęp wolny, nie bójcie się więc deszczu i przez kałuże brnijcie do teatru. 
Do zobaczenia!


a nowe listy i losy już czekają na słońce!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz