piątek, 12 czerwca 2015

Rozbark wita po przerw

Chociaż cicho o nas było w ostatnim czasie to nie znaczy, że nic się nie działo, bo działo się dużo =)

Rozpoczęliśmy od wspólnego uczenia się. My bycia konsekwentnymi, a chłopaki konsekwencji za własne zachowania. Znaleźliśmy miejsce dla siebie – chłopcy rozpoczęli treningi Szermierki – jeszcze z dwa, a może staną do swojej pierwszej walki – zaglądajcie, a się przekonacie ;) A skoro zaczęliśmy trenować to warto było popracować nad kondycją – na basenie, torkacie, kortach tenisowych, a nawet zawodach sportowych w ramach Dniu Sportu dla dzieci i młodzieży organizowanych przez: spółkę Asseco Poland, OPS Gliwice, Centrum Misji i Ewangelizacji oraz Dniu Dziecka organizowanym przez stowarzyszenie Pokolenia Rozbark. Zarówno w Gliwicach jak i na stadionie GKS Rozbark nasi chłopcy zdobyli wiele nagród! Jesteśmy z nich dumne ;)
Z młodszą grupą też się nie nudziliśmy – zmagaliśmy się z laserowymi labiryntami i relaksowaliśmy na basenie. Wyruszyliśmy w daleką wyprawę do Gliwickiej Palmiarni, z której wszyscy wróciliśmy w pełni zadowoleni i troszkę zmęczeni.
  Nie zabrakło też miejsca na kulturę – wybraliśmy się na spektakl prezentowany przez Stella Polaris i bytomską młodzież podczas którego zaprezentowano oryginalne zjawiska kultury i sztuki norweskie z domieszką bytomskich tradycji.


fot. Andrzej Zgraja2 komentarze:

 1. Jesteście niesamowici! Tęsknie :)
  N.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też! Dzieciaki wciąż pytają kiedy Cie odwiedzimy 😘

   Usuń