piątek, 12 grudnia 2014

Czego jeszcze nie widzieliście...

Szybkim krokiem zbliżają się Święta, czas więc podsumować trochę to, co wydarzyło się u nas w ostatnim czasie. Sporo wychodzilliśmy - zwiedziliśmy różne bardziej lub mniej ciekawe miejsca, trochę wpónie pogotowaliśmy, przeżyliśmy kilka przygód =)

Swego czasu odwiedziliśmy chorzowskie Planetarium - tu niestety musimy przyznać, że ciekawsza okazała się nasza podróż do i z niż sam seans. Przedzieraliśmy się dzielnie przez wilelki park tonąc w mroku i deszczu, ale dotarliśmy na miejsce, wygrzaliśmy się, trochę pospaliśmy (co poniektórzy) i wróciliśmy drogą tak naokoło, jak to tylko my umiemy =).
         Udało się nam też trochę pokuchcić - chłopcy zrobili pyszne domowe hamburgery, zaś dziewczyny własnoręcznie, pod okiem specjalisty, przygotowały pizzę.        W przerwie między gotowaniem wychodziliśmy na lodowisko, ciacho, kręgle czy do BECEKowskiego kina na świąteczny seans w poszukiwaniu Mikołaja.


        W ramach doświadczenia połączyliśmy też grupę z Bobrka i grupę z Rozbarku i wspólnie obchodziliśmy Andrzejki - to było wyzwanie!

Przed nami spotkania świąteczne z podopiecznymi, życzenia, rozdawanie prezentów - ale o tym już wkrótce! Czekajcie na relację!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz