piątek, 8 listopada 2013

Magia zdjęć….


        Czytając tytuł tego wpisu ktoś może pomyśleć: „Dlaczego magia?” Dla mnie fotografie są czymś wyjątkowym, ponieważ pozwalają zachować wybrane chwile w pamięci. Człowiek przez całe swoje życie wykonuje mnóstwo czynności, doświadcza tylu rzeczy, że nie sposób wszystko zapamiętać. Najprostszym przykładem jest dzieciństwo. Niektóre chwile już trudno przywołać w pamięci, lecz dzięki zdjęciom to jest możliwe.
Wystawa zdjęć, która będzie fotorelacją z projektu Bobrek Fashion Street nie jest punktem przewodnim przedsięwzięcia. Wszystkie fotografie jakie zaprezentujemy oraz te, które zostaną na dyskach naszych komputerów są wykonywane właśnie po to, aby nie zapomnieć o tym jaki ten projekt był. Czasami nie potrafimy wyrazić czegoś słowami i to właśnie obraz może nam w tym pomóc.

W czwartek 7 listopada po raz kolejny zatrzymaliśmy piękno w kadrze. Tym razem zdjęcia zostały wykonane w jednym z budynków znajdującym się na terenie parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Miechowicach (na sesję plenerową jest już za zimno). Ksiądz Jan Kurko, to osoba, której w tym miejscu szczególnie chcemy podziękować za stworzone warunki i możliwości!

Zdjęcia zza kulis sesji. Efekty będzie można zobaczyć na wystawie 28 listopada w czasie finału oraz od 10 grudnia w BCK.

1 komentarz:

  1. Fascynujące jest, że dziewczynki z sesji na sesję stają się bardziej otwarte. Niczym małe dziewczynki wdzięcznie tańczące przed obiektywem, bez kompleksów, ze świadomością swojej wyjątkowości i piękna! ;)

    OdpowiedzUsuń