czwartek, 6 czerwca 2013

The end?
Po ciężkiej nieprzespanej nocy, spotkaliśmy się w strugach deszczu przy samochodzie. Była godzina 3:55, gdy po 36856 minutach spędzonych razem, nadszedł czas na pożegnanie. Godziny szkoleń, wspólnych działań czy rozmów, różnych gier, sprawiły, że pożegnanie nie było łatwe. Dwa dni wcześniej podpisaliśmy umowę partnerską pomiędzy Mobile School a Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. Potem była uroczysta kolacja - grill. Wieczorem udaliśmy się do sali, gdzie po raz ostatni Chiara i Rob zabrali głos. Nadszedł moment wręczenia certyfikatów dla nowych edukatorów ulicznych. Wow!!! Był śmiech i wzruszenie, dowcip i powaga, które utwierdziły mnie, że warto było starać się i walczyć o takie narzędzie dla nas. Dziękuję wszystkim uczestnikom szkolenia (Patrycji, Dorocie, Esterze, Uli, Magdzie, Basi, Natalii, Kasi, Moni oraz Adamowi a także przedstawicielom Teatru Ludowego z Krakowa i Grupie Pedagogiki i Animacji Społecznej z Warszawy, tłumaczkom: Karolinie i Dagmarze) za trud, poświęcenie i odwagę, by rozpocząć coś nowego dla siebie, naszej organizacji, ale przede wszystkim dla osób, do których chcemy dotrzeć, gdziekolwiek się znajdują.
Żegnając się na lotnisku, parę minut po piątej w Dzień Dziecka, wiedziałem, że dla mnie i dla naszej organizacji zaczyna się nowy etap pracy ulicznej, która mam nadzieję, przyniesie wiele dobrego tym najmłodszym. Dlatego to nie koniec, ale początek czegoś nowego.


Robert

 Rob Sweldens i ks. Grzegorz Giemza w czasie uroczystego podpisania partnerstwa.


Chiara i Rob wręczają sobie nawzajem certyfikaty za pierwsze wspólne przeprowadzenie warsztatów.

Kasia Kukucz jako pierwsza otrzymała certyfikat edukatora ulicznego.


Basia Posłuszna, dla której czas spędzony z nami, był jednym z najlepszych w ostatnim czasie. Nie tylko dla Ciebie! Gratulujemy!

  

Estera Macura, gratulujemy i witamy w drużynie!

 

 Natalia Czachor z podwójną radością odbierała certyfikat. Gratulujemy obrony dyplomu na 5!!!

  

 Justyna Jałosińska z GPAS była z nami trzy dni, dzięki serdeczne za wsparcie i za wspólny czas.


Robert Cieślar w swej nowej roli. 

 Zdjęcie Moni dodam jak znajdę;) Obiecuję.

PS. Dorota, Ula, Magda, Patrycja oraz Adam nie mogli z nami być...szkoda, ale tak czasami bywa. Gratulacje dla Was i zapraszamy po odbiór certyfikatów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz