czwartek, 20 września 2012

Zapraszam wszystkich chętnych

Święto Mieszkańców Bobrka

Już po raz czwarty mieszkańcy Bobrka spotkają się na wspólnym świętowaniu. Niedzielną imprezę rozpocznie przemarsz orkiestry górniczej, a następnie podobnie jak w ubiegłym roku, nie zabraknie gier i zabaw dla najmłodszych, występów artystycznych, konkursów itp.

Podczas imprezy uczestnicy będą mieli okazje zapoznać się z organizacjami działającymi na rzecz dzielnicy. Oferty będą dostępne na specjalnie przygotowanych stoiskach, a wśród wystawców znajdą się: Szkoła Podstawowa nr 16, uczestnicy Koła Zainteresowań, Powiatowy Urząd Pracy i Becek.
ZdjęcieW tegoroczne obchody święta włącza się również grupa Pedagogów Ulicy UNO działająca w Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Na mieszkańców Bobrka czekają występy przedszkolaków, uczniów SP 16 i Zespołu Szkół Administracyjno – Socjalnych, a także koncert lokalnej kapeli rockowej i pokaz Teatru Ognia.
Tego dnia tradycyjnie już zostaną nagrodzeni zwycięzcy zmagań sportowych, jakie w tym roku odbyły się w Bobrku w ramach Ligi Podwórkowej . Impreza rozpocznie się o 15.00 przy pl. Drzymały, na placu zabaw między ulicami Pasteura i Piecucha.
Święto Mieszkańców Bobrka organizowane jest w ramach Programu Aktywności Lokalnej dla Rozbarku współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Informacja z www.bytom.pl/pl/10/1348124466/4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz