piątek, 15 czerwca 2018

INO UNO CYRK POSZUKUJE WOLONTARIUSZY


Poszukujemy WOLONTARIUSZY do pomocy w przeprowadzeniu akcji "Festiwal Zabawy" pod hasłem INO UNO CYRK, w trzech bytomskich dzielnicach: Karb, Rozbark i Bobrek.
Impreza odbywać będzie się w dniach 17- 19.07.2018 na Karbiu, 24 – 26.07.2018 na Rozbarku oraz 31.07 – 2.08.2018 na Bobrku, w godzinach od 15:00 do 18:00.
W każdej z dzielnic przez trzy dni dzieci wraz z rodzinami będą mogły wziąć udział w różnorodnych tematycznych warsztatach, grach, zabawach, konkursach i animacjach.
Udział w Festiwalu Zabawy jest darmowy. Nie czekajcie, dołączcie do naszej cyrkowej zabawy (bez zwierząt)!
Jak możecie się zaangażować? Przedstawiamy punkty programu, które czekają na wsparcie Wolontariuszy:
  • Obsługa punktu informacyjnego – będziesz zapisywać uczestników na listę obecności, wydawać: numerki do cyrkowego losowania, wodę i owoce oraz karty do naszej autorskiej gry – zagraj.
  • Prowadzenie zajęć sportowych – cyrk bez akrobatów to nie cyrk. Masz swój pomysł na cyrkowy tor przeszkód? Potrafisz wykonywać akrobacje? A może czujesz się dobrze w aktywnościach sportowych i chcesz czuwać nad uczestnikami? To miejsce dla Ciebie.
  • Warsztaty cyrkowe – potrafisz żonglować, diabolo masz opanowane w małym palcu? Może znasz jakieś karciane sztuczki czy masz inne magiczne triki, którymi chcesz się podzielić?
  • Malowanie twarzy – masz zdolności plastyczne, potrafisz malować dziecięce buzie i chcesz pomóc im w metamorfozie?
  • Warsztaty plastyczne – robienie akcesoriów do cyrkowej Fotobudki, piłeczek do żonglerki, może stworzenie dużego klauna z kartonów? Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje! I dzieci też ;)
  • Turniej gier – a może czujesz się dobrze w grach towarzyskich i chcesz poprowadzić turniej gier dla uczestników?
  • Punkt techniczny – poszukujemy także osób, które pomogą nam czuwać nad stroną techniczną – rozstawianiem stanowisk, transportu sprzętu, pomocą w przenoszeniu rzeczy.
  • A także do drobnych atrakcji takich jak: puszczanie mydlanych baniek XXL, pomoc w przejściu dzieciom przez ścieżkę sensoryczną.
Masz inne pomysły? Interesujesz się tematyką cyrkową, akrobacją, magicznymi sztuczkami? Zadzwoń lub napisz! Na zgłoszenia czekamy do 29 czerwca.
barbara.posluszna@cme.org.pl
tel. 512 048 502

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz