wtorek, 8 kwietnia 2014

Stara ekipa, new box!

Jak już dobrze wiecie, sezon ze Szkołą Mobilną otworzyliśmy nawet troszkę wcześniej niż na początku kwietnia. W tym roku dołączyli do nas kolejni wolontariusze, którzy wzięli udział w zorganizowanym przez nas  szkoleniu „Szkoła inna niż wszystkie”.  Ale był też dzień, kiedy nasze narzędzie przygotowywaliśmy sami, powracając wspomnieniami do starych dobrych czasów=)

Całkiem niedawno zakupiliśmy też nową wielką skrzynię na cały nasz kolorowy sprzęt. Może nie jest zbyt estetyczna =), ale mieści wszystko, co potrzebne i jest wprost idealna jeśli chodzi o wymiary – tak jakby była „uszyta na miarę” do Szkoły Mobilnej.

W zeszłym tygodniu odwiedziliśmy kilka podwórek na Bobrku. Była kolorowa chusta, malowanie twarzy, zabawy ruchowe… i mnóstwo dzieci. Bardzo cieszy nas powrót Szkoły na podwórka i zabawa z najmłodszymi. A już wkrótce podbijamy Rozbark! Damy Wam znać jak nam poszło.


Dziękujemy też wszystkim naszym wolontariuszom, którzy dołączają do naszej ekipy, bo dzięki nim mamy nie tylko nową skrzynkę, ale też nowy team =)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz