sobota, 26 kwietnia 2014

Dziwnie? Fajnie? Międzygalaktycznie?

      Tylko w Bytomiu. Dziś i jutro odbywa się 6. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów, czyli Festiwal Dziwnie Fajne, w którym też wzięliśmy udział. 
      Po godzinie 11:00 zjawiliśmy na ul. Dworcowej z naszą Super Szkołą Mobilną. Nie poznaliście się nas? Nic dziwnego, wyglądaliśmy trochę inaczej niż zwykle =) Pełni entuzjazmu i podekscytowania, jak dziecko, które czeka na rozpakowanie prezentów, my czekaliśmy, aby dołączyć do przemarszu Superbohaterów. Trochę obawialiśmy się, że dosięgnie nas Supermoc (burza), ale skończyło się na kilku kroplach deszczu. Pochód był niesamowity. Kolorowy, wesoły, mega pozytywny. Szły w nim dzieci, młodzież i dorośli. Wszyscy w odlotowych, międzygalaktycznych strojach. Niesamowite wrażenie robi tak wielkie zaangażowanie Bytomian oraz mieszkańców ościennych miast. 
      I tak przy dźwiękach orkiestry, wypełnieni radością dotarliśmy na rynek miasta, gdzie wciąż odbywa się impreza. U nas dzieci spędzały czas na aktywnościach przy Szkole Mobilnej, ale można też wziąć udział w różnorodnych warsztatach, konkursie na najlepszy strój Superbohatera, obejrzeć jak autobus przybiera zupełnie nową „skórę” czy przyjrzeć się jak ci najodważniejsi stąpają po taśmie kilka (a może kilkanaście) metrów nad ziemią. Imprezie towarzyszy też całe mnóstwo koncertów.


Nie przegap, weź bądź! Zapraszamy dziś i jutro na bytomski rynek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz