wtorek, 7 października 2014

FINAŁ SZKOLENIA "SZKOŁA INNA NIŻ WSZYSTKIE"

        Koniec września przyniósł nam zakończenie drugiego sezonu ze Szkołą Mobilną, był to również ostatni czas odbywania godzin praktycznych, które stanowiły jeden z etapów szkolenia "Szkoła inna niż wszystkie". Końcem marca spotkaliśmy się z 10 kursantami, ostatecznie szkolenie ukończyło 7 osób. Każda z nich poza teorią miała możliwość przełożenia jej na praktykę. Wszystkie te wspaniałe osoby towarzyszyły pedagogom na ulicach Bobrka i Rozbarku, mogli poznać oni grono super dzieciaków i animować im czas, wysłuchać ich, pośmiać się, czasem posmucić.

        Dla mnie było to również wartościowe pół roku, możliwość rozwoju naszej grupy, współpraca z innymi ludźmi, którzy chcą się zaangażować w niełatwą pracę. Potrzeby są duże, każda osoba jest dla nas ważna, dlatego dziękujemy, że byliście z nami i z dzieciakami ;) Teraz z łezką kręcącą się w oku chowamy szkołę na zimowy odpoczynek i już teraz zapraszamy na kolejny sezon (start -  kwiecień 2015).
         3. października zorganizowaliśmy oficjalne wręczenie certyfikatów, nie zabrakło tortu, ciepłych kiełbasek, gier i oczywiście uśmiechów na twarzach całej ekipy GPU "UNO", czyli pedagogów i wolontariuszy.

Poniżej kilka zdjęć z wręczenia certyfikatów oraz fotografii przypominających wyjścia ze Szkołą Mobilną.

Przed nami kolejna akcja, o której napiszę już niebawem....domyślacie się jaka??
6 komentarzy:

 1. Jaki tam mikołaj Helołin ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. To ani Mikołaj ani Helołin ;) ale nie wykluczamy, że coś w tych tematach może się wydarzyć ;)....jakieś propozycje?
  Czekamy dalej na odpowiedzi jaka akcja może niebawem startować

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień Nauczyciela ?
  W sumie Pedagog Ulicy to też nauczyciel

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, to nie dzień nauczyciela ;) Podpowiem, że akcja startuje początkiem listopada i potrwa do około połowy grudnia. Każdy może się w nią zaangażować ;) Może teraz ktoś odgadnie? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. List do "dzieciątka"?
  Ale kto przez półtora miesiąca list pisze?
  Może szkoła mobilna na nartach ?

  OdpowiedzUsuń