środa, 27 lipca 2016

Pozdrawiamy z Pienin!Od 21. lipca grupa z Bobrka i Rozbarku zdobywa szczyty Pienin, poznaje nowych rówieśników i szaleje nocami (a także w środku dnia) na Fajnym Obozie w Niedzicy organizowanym przez Centrum Misji i Ewangelizacji.
Za nami już plażowanie, zwiedzanie zamku Czorsztyn, super fana nocna gra terenowa, która zdobyła nr 1 w naszej bytomskiej top liście atrakcji tutaj. Kto wie, jak długo oprze się konkurencji, bo dziś wybieramy się do laserhouse.Pływaliśmy też na rowerku wodnym, dzięki chłopaki, bo bez Was nie dopłynęłabym z powrotem =)
No i oczywiście codziennie nie brakuje meczów piłki nożnej, siatkowej, gier planszowych a także warsztatów artystycznych: zdobiliśmy już drewniane zakładki techniką decoupage, malowaliśmy koszulki farbami do tkanin, tworzyliśmy biżuterię i relaksowaliśmy podczas prostych ćwiczeń gimnastycznych poznając różne rodzaje oddechu.Za nami już 6 dni obozu i jest to różny czas. Czasem super się ze sobą bawimy, współpracujemy i jest nam dobrze a czasem to najchętniej wróciłybyśmy do domu bo mamy tak dość. Ale przed nami jeszcze kilka dni, dajemy im szansę! =)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz