wtorek, 7 czerwca 2016

Finał DRAKI!


Za nami wielki finał artystycznego konkursu dla dzieci z bytomskich placówek na zabawkę recyklingową "Zrób Drakę", który odbył się w minioną sobotę na terenie naszej zaprzyjaźnionej Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Miechowicach. Przybyło ponad 20 dzieci wraz z opiekunami. Wspólnie spędziliśmy czas układając wieże aż do nieba z patyczków BAMP, malowaliśmy chustę w zabawki Draki i graliśmy w ulubione gry planszowe. Oczywiście nie zabrakło też Szkoły Mobilnej czy kolorowej kredy a nawet sprzętu sportowego. Dodatkową atrakcję stanowiła karuzela, ale chyba i tak najbardziej oblegany był stolik Basi zapełniony słodyczami i sokami =)

Jednak to, co najważniejsze czekało na koniec - wręczenie naród i dyplomów! Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i coś słodkiego a autorzy wyróżnionych prac dodatkowo torbę pełną niespodzianek=)

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM DZIECIOM za zaangażowanie i wysiłek oraz niezwykłą kreatywność jaką włożyły w  wykonanie konkursowych prac. Dziękujemy też wszystkim wychowawcom, rodzicom i innym OSOBOM DOROSŁYM, które dopilnowały i wspierały dzieci w ich przedsięwzięciu. Życzymy kolorowych i ciepłych dni i mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na podwórkach =)

Z całego serca dziękujemy też partnerom projektu: Parafii Ewangelicko - Augsburskiej w Miechowicach oraz Centrum Ewangelickiemu im. Matki Ewy a także Śląskiej Wspólnocie Rycerskiego Zakonu Joannitów za dofinansowanie projektu.  Szczególne podziękowania ślemy także do Komisji Konkursowej, która dzielnie zmierzyła się z niełatwym zadaniem wyłonienia zwycięzców. 
*listę osób wyróżnionych znajdziecie w poprzednich postach
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz