poniedziałek, 18 maja 2015

INO UNO - WOLONTARIAT!

Rekrutacja na wolontariuszy do pomocy w prowadzeniu zajęć animacyjnych dla dzieci i młodzieży w dwóch bytomskich dzielnicach - Bobrek i Rozbark - wciąż trwa!
Zajęcia odbywać się będą przy użyciu Szkoły Mobilnej 3 razy w tygodniu - wtorki, środy oraz piątki - od ok 14:30 do maksymalnie 18:00 (w tym przygotowanie i ewaluacja zajęć).

Zapraszamy wszystkich - młode osoby chcące nabyć doświadczenia; osoby już z bagażem doświadczeń, które chcą się nim podzielić. Tych, którzy lubią pracę z dziećmi lub mają odrobinę sił by pomóc nam zawieść Szkołę Mobilną na podwórko. Tych, którzy mają ochotę podzielić się częścią siebie i tych, którzy wolą poobserwować i porozmawiać. Lubisz czytać bajki, grać w puchę, skakać na skakance, grać w wisielca, Ty go, rozwiązywać matematyczne łamigłówki, wymyślać zagadki czy zadania z polskiego? To na pewno znajdziesz coś dla siebie! Osoby kreatywne, otwarte, szalone oraz te ciche i spokojne. Każdy z Was wniesie w nasze zajęcia coś wyjątkowe; sprawi, że będą jeszcze lepsze! 

    A GPU "UNO" w zamian oferuje możliwość nabycia i pogłębienia doświadczenia pracy z dziećmi z różnymi trudnościami, poznania pracy metoda streetwork czyli w bezpośrednim środowisku odbiorców działań, zapoznania się z narzędziem jakim jest  Szkoła Mobilna, wsparcia ze strony doświadczonych pedagogów, możliwość samorozwoju. Zaliczamy praktyki zawodowe.

    Szkoła Mobilna to wyjątkowa zielona skrzynia na kółkach z rozsuwanymi tablicami z około 350 panelami edukacyjnymi i profilaktycznymi dostosowanymi do różnych grup wiekowych. Szkoła Mobilna pozwala na zdiagnozowanie terenu, pierwszy kontakt oraz animowanie czasu dzieciom i młodzieży.

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ ZA CO TY POKOCHASZ SZKOŁĘ MOBILNĄ.

Nazwa organizacji: Grupa Pedagogów Ulicy "UNO"- jednostka lokalna Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko Augsburskiego w RP
osoba do kontaktu:
Barbara Posłuszna, tel: 519-048-502
barbara.posluszna@cme.org.pl
www.streetworker.blogspot.com
2 komentarze:

  1. Super :)
    paperlifex33.blogspot.com/2015/05/choies-jacket.html poklikasz w linki ? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Beautiful post! Hope you have a lovely day.


    CHECKOUT MY LATEST POST: MAC The Matte Lip Collection Swatches

    OdpowiedzUsuń