środa, 29 kwietnia 2015

Wieści z Bobrka
Za nami kolejny tydzień na Bobrku. Mam nadzieję, że jesteście ciekawi,co się u nas wydarzyło. A działo się sporo i to wielkich rzeczy!


Z chłopakami odwiedziliśmy tor gokartowy przy zabrzańskim M1. Nie jeździłam, ale emocji było sporo - chłopcy jak najbardziej polecają i pewnie spędziliby tam najbliższy miesiąc zajęć. Ale ta przyjemność ma swoją cenę, jednakże warto!

Dziewczyny zainspirowały nas do tego, by z chłopakami też odwiedzić plac zabaw z mini parkiem linowym na Szombierkach i tutaj również świetnie się bawiliśmy. Chłopcy wyczyniali nie lada wygibasy na linach, dobrze że żaden nie stracił głowy. Wzmocnieni goframi obejrzeliśmy jeszcze trening piłkarzy i wróciliśmy na dzielnicę.

W tym tygodniu zrealizowaliśmy także animacje przy Szkole Mobilnej oraz wokół niej. Udało nam się już pierwszy raz w tym sezonie zmoknąć i zmarznąć, ale cieplej też już było. Z utęsknieniem czekamy na lato i na Was drodzy Wolontariusze. Specjalnie dla Was namalowaliśmy plakaty - odpowiedzcie na wezwanie!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz