piątek, 24 kwietnia 2015

Superbohaterowie nabierają sił ;D

Tak długo wyczekiwana przez nas wiosna zawitała na dobre (a przynajmniej taką mam nadzieję!). Wraz z momentem, w którym temperatura zaczęła sięgać bliska 20 stopni przed nami pojawiło się kolejne wyzwanie. Teraz jest czas, w którym okazuje się jak atrakcyjne są nasze zajęcia (i my przy okazji) w stosunku do tętniącej życiem dzielnicy. Efekt bywa różny, ale my lubimy wyzwania ;)
W tym tygodniu zajęcia zaplanowali chłopcy – w poniedziałek zamieniliśmy się w zawodowych kucharzy tworząc swój własny konkurs na Masterchefa. Przygotowałyśmy z Olą mąkę, jajka, jogurty, mleko, trochę owoców, czekoladę i tablet. Przed chłopakami było dość trudne zadanie – stworzyć swoje własne, niepowtarzalne desery. Niektórzy sięgnęli po sprawdzone domowe przepisy, inni szukali się wyszukiwać czegoś nowego w internecie. A ja się objadałam – to były pyszne zajęcia podczas których odkryłyśmy nowe talenty chłopaków! ;) W czwartek miały być podchody, niestety po raz kolejny z powodu zbyt małej ilości osób musieliśmy je przełożyć na następny.. pewnie czwartek :P za to zajęliśmy się przygotowaniem Szkoły Mobilnej do Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów. Po przygotowaniach przyszedł czas na relaks w postaci lodów i gier towarzyskich. Bawiliśmy się tak dobrze, że dołączyli do nas inni klienci restauracji! ;)

Kolejny tydzień Szkoły Mobilnej za nami, tym razem dłuższy niż zwykle, bo będziecie nas mogli spotkać w sobotę i niedzielę na Rynku podczas Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów, czyli Festiwalu Dziwnie Fajne. Wszystkich, którzy mają ochotę poznać nasze super moce zapraszamy do nas! ;)


WEŹ BĄDŹ z Nami w ten weekend! ;D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz