niedziela, 1 lutego 2015

Zdrowo, kolorowo


Jeszcze jeden mały wpis tuż przed feriami – to znaczy przed naszymi zimowymi półkoloniami.
W styczniu między pisaniem jednego i drugiego (i kolejnego) sprawozdania a tworzeniem nowego projektu prowadziliśmy też zajęcia z grupami. Czasem po prostu w coś graliśmy, czasem gotowaliśmy.W związku z tym musimy się przyznać, że czasem jemy szybko – to znaczy frytki, hamburgery i inne tego typu.  Ale czasem też jemy tak pięknie jak na obrazku. W zeszłym tygodniu bawiliśmy się w kuchni, tym razem bez dzieci -  bo przed zajęciami, ale specjalnie dla nich. Przyrządziliśmy extra kolorowe i super zdrowe wypasione buły – z szyneczką, serem, pomidorem, ogórkiem, majonezem =) Łukasz fascynował się pomidorem - że mu się jakaś buźka ukroiła =) ja pakowałam w sreberka =)
Na dzielnicy buły poszły w mig, sama zaświadczam, że były pyszne! Gorzej było z resztą zajęć, bo niestety chłopcy czasem przeginają pałę. Ale cóż, kolorów jest wiele, także tych ciemniejszych barw.
 

Było, minęło. Przed nami pracowity, ale i pełen wrażeń tydzień – w zasadzie dwa. Już dziś zapraszamy was do oglądania naszej fotorelacji z półkolonii, które organizujemy dla naszych podopiecznych na terenie naszej partnerskiej Parafii Ewangelickiej w Miechowicach. Zaczyna Bobrek, relacja wkrótce. Bądźcie z nami!


1 komentarz: