poniedziałek, 9 lutego 2015

Ulepimy dziś bałwana!

Nowy tydzień to i nowe przygody. Przed nami drugi tydzień ferii, tym razem na Miechowicach gościmy rozbarskie grupy.
Chwilę po 9 rano wyruszyliśmy w drogę, niestraszny był nam śnieg, mróz i spóźniające się autobusy. Biali jak bałwanki z uśmiechami na twarzy dotarliśmy głodni nowych wrażeń ;) Na miejscu czekał na nas nowy kolega – Kamil, który spędzi z nami ten tydzień. Po zapoznaniu się rozpoczęliśmy warsztaty z języka migowego.  Był to czas zabaw grupowych, ale i pracy indywidualnej. Każdy miał okazję nauczyć się migać swoje imię oraz imię koleżanki / kolegi; rozwiązać krzyżówkę, wyruszyć z Karin Stanek w podróż autostopem oraz poznać zwierzątka.
Po warsztatach i posiłku przyszedł czas na integrację. Bo chociaż w większości znamy się z dzielnicy to mało, kiedy mamy okazję spędzać czas w takim składzie. Były gry planszowe, karciane, zabawy słowne. Sięgnęliśmy nie tylko po te gry które znamy doskonale, ale wypróbowaliśmy także nowe – muffinki i jenga dziś podbiły nasze serca :D

Po grach postanowiliśmy wykorzystać śnieżną aurę i pobawić się na świeżym powietrzu. Walczyliśmy na śnieżne kulki – każdy na każdego i dziewczyny na chłopaki, co zakończyło się remisem. Ulepiliśmy rodzinkę bałwanów i odbiliśmy piękne aniołki na świeżym śnieżnym puchu. 

Kalambury! Kto odgadnie co to za zwierzątka? :D


Jutro będzie kolejny dzień pełen integracji, gier i zabaw! Już teraz zapraszam wieczorem na kolejną relację ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz