wtorek, 10 lutego 2015

Będzie zabawa ;)

Za nami drugi dzień zajęć, dziś wypełnionym po brzegi zabawą. Odwiedził nas dziś Łukasz z głową pełną pomysłów jak w ciekawy i aktywny sposób spędzić wspólnie czas.
Nieśmiało rozpoczęliśmy od karaoke, które z każdą piosenką się rozkręcało. Początkowa trema, stres, sztywność szybko zmieniły się w uśmiechy, coraz chętniejsze i głośniejsze śpiewanie, coraz dłuższe kolejki do mikrofonu i tańce.  
Po przerwie odwiedziliśmy Anię i kota w Domku Matki Ewy. Posłuchaliśmy bajki o jej ciekawym życiu, pooglądaliśmy zdjęcia, pogłaskaliśmy kota i zostawiliśmy ślad po sobie w księdze pamiątkowej ;)

Po powrocie z Domku czekał na nas Łukasz z drugą częścią zabaw. Były klasyczne krzesełka i urozmaicone o dodatkowe zadania – trzymamy nos, trzymamy się za kostki, zamykamy jedno oko, podskakujemy na prawej nodze! Pozwoliliśmy dziś zaszaleć naszej kreatywności i wspólnie wymyślaliśmy kolejne zabawy czy zadania przy muzyce. Dzień zakończyliśmy ponownie karaoke – nic tak nie integruje jak wspólne śpiewy i tańce. I chociaż dzisiejszy dzień był o wiele głośniejszy od wczorajszego to wszyscy wróciliśmy do domu z uśmiechami na twarzy wyczekując jutrzejszej gry terenowej ;D
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz