piątek, 19 grudnia 2014

Świeć gwiazdeczko mała świeć....Za nami bardzo ważne dni. Spotkania Świąteczne z dziećmi i finał dwóch akcji: " List do Dzieciątka" oraz "List do Świętego Mikołaja". Pierwsza akcja była zorganizowana przez nas i przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, wsparło nas mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy przygotowali aż 31 prezentów dla naszych podopiecznych. Druga akcja została zainicjowana przez Fundację Wspólna Droga (United Way Polska)  i za ich pośrednictwem firma American Express przygotowała dla dzieciaków 20 prezentów. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za radość jaką wnieśliście na buzie dzieci. Z przyjemnością patrzyliśmy jak rozpakowywali prezenty – niesamowite emocje udzieliły się nam wszystkim.        Ostatni rok był dla Nas bardzo intensywny, dużo się działo. W zasadzie żadnych pustych, bezproduktywnych miesięcy. Na te Święta będziemy sobie skrycie życzyć, aby każdy rok był taki, aby starczyło nam środków finansowych, zapału, zaangażowania na kolejne takie lata. Niestety musimy napisać też o tej drugiej stronie medalu - to, że u nas jest intensywnie oznacza, że jest mnóstwo dzieci, które wymagają wsparcia i pomocy, to też nasze życzenie, żeby tych dzieci było coraz mniej. Mamy ogromną nadzieję, że oba te życzenia spełnią się w najbliższej przyszłości.

        Drogi Czytelniku, jeśli czytasz naszego bloga regularnie, pewnie wiesz co się u nas działo. Jeśli jesteś tu pierwszy raz lub dopiero zaczynasz nam towarzyszyć, zobacz co nam się udało zrobić w roku 2014.

        Dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób wsparły nas w tym roku na różnych polach: finansowo, osobowo, myśląc o nas, trzymając kciuki za to, co robimy, za dobre słowa, każdy najmniejszy gest. Bez Was nie bylibyśmy tą ekipą jaką teraz jesteśmy.

        Nasza praca w tym roku dobiegła końca, zbieramy siły i motywację na rok 2015 i wracamy 7 stycznia. Życzymy Wam zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Dobrej Zabawy Sylwestrowej. Bądźcie z nami w nowym roku!


Grupa Pedagogów Ulicy "UNO"

     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz