piątek, 18 października 2013

Pokazowo! Zakupowo!       U nas ciągle intensywnie. Dzieje się naprawdę dużo, ale wszystko po kolei:
Tydzień rozpoczął się wcześniej, bo zaczęłyśmy w niedzielę. Katowicka Silesia City Center organizowała weekendowe pokazy mody, gdzie można było zobaczyć najnowsze kolekcje wielu marek odzieżowych. Niedzielny pokaz zamykała prezentacja strojów autorstwa Roberta Kupisza. Dziewczyny miały okazję zobaczyć jak wygląda prawdziwy pokaz mody, jak poruszać się po wybiegu oraz wziąć udział w fajnym wydarzeniu. Zobaczyłyśmy prezentacje takich firm jak np: *Jackpot *Street Shoes *River Island *KappAhl *Wojas *C&A *Sizeer *4F *Tchibo *Bata. W czasie przerw mogłyśmy posłuchać piosenek w wykonaniu Mateusza Ziółko.Poniedziałek: Był to dzień poszukiwania ubrań do stworzenia drugiego zestawu. Odwiedziłyśmy sklep z odzieżą używaną. Basia pomogła dobrać dziewczynkom odpowiednie stroje, oczywiście planując już przeróbki. Wszystkie dziewczyny wybrały po dwie rzeczy. Serdecznie dziękujemy Pani Izabeli, właścicielce sklepu „Sawi”, za wsparcie naszego projektu i miłą atmosferę podczas zakupów.

Wtorek: Popołudnie upłynęło dziewczynkom na wizycie w Salonie Piękności FABRYKA URODY. Kolejna grupa mogła wziąć udział w warsztatach poświęconych dbaniu o swój wygląd. Tę część warsztatową mamy już za sobą. Następne spotkanie będzie związane z dbaniem o swoje włosy. Już nie możemy się doczekać!


Czwartek: Kolejne warsztaty w Miechowicach. Pierwsze przymiarki drugiego zestawu ubrań i pierwsze zmiany! Ubrania dobrane podczas wizyty w sklepie są bardzo dobrze dopasowane dlatego przeróbki nie będą tak radykalne jak podczas tworzenia pierwszego zestawu. Efekty pracy już niebawem!

    Tak kończymy ten tydzień, kolejne zajęcia już w poniedziałek J


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz