wtorek, 15 października 2013

Good bye my school....

        Pisząc ten post przez szybę okna ogrzewa mnie słoneczko, wreszcie można powiedzieć to jest nasza piękna złota jesień. Niestety w ostatnim czasie pogoda nie dopisywała, ale my dzielnie wychodziliśmy z naszym mobilnym wózkiem. Niestraszne nam były deszcze i wiatry jak mogliście zobaczyć na filmiku, który udostępniliśmy jakiś czas temu (patrz: My się deszczu nie boimy z 20 września) ;). Gdy dzieci rozpoczynają naukę w swoich szkołach, my wyjścia z naszą Mobilną kończymy. Wrzesień jest miesiącem kończącym nasz sezon z ukochaną już przez nas Szkołą Mobilną.
Sezon ten był dla nas szczególnie ważny nie tylko dlatego, że był pierwszy :), ale też dlatego, że dzięki Szkole poznaliśmy dużo nowych dzieci, weszliśmy na nowe podwórka, otwarliśmy wiele dróg oraz edukatorzy mogli poznać wspaniałych ludzi z różnych krajów, którym przyświeca ta sama idea pracy ulicznej.
Były momenty trudne, ale i piękne, warte zapamiętania. Na szczęście to nie koniec a tak naprawdę dopiero początek. Szkoła Mobilna na ulicach bytomskiego Bobrka wróci już wiosną następnego roku ;) Wiem, wiem, że to nie tak szybko, ale klimatu nie zmienimy a za to przez zimowy czas przygotujemy program, który miejmy nadzieję wywoła uśmiechy na twarzach mieszkańców Bobrka. Jeśli ktoś z Was chce dołączyć do naszej ekipy - zapraszamy :D


MOBILE SCHOOL IS COOL !!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz