piątek, 20 września 2013

W poszukiwaniu trendów

Pierwsze dwa modowe dni za nami. Muszę przyznać, że wszystkie świetnie się bawimy. Wszystkie; i młodsze dziewczyny – uczestniczki, i my – trochę starsze dziewczyny =)
I nawet deszcz nam nie przeszkadza!


Niesamowicie pozytywnie zaskakujące jest dla nas to, jak wszystko świetnie się układa. Idziemy do sacond handu załatwić współpracę – udaje się od razu, wychodzimy na zakupy do pasmanterii – spotykamy panią, która organizuje pokaz mody i spróbuje załatwić nam wejściówki. Jest super! 


Ale od początku. Zaczęłyśmy od jakże wpasowującego się w naszą tematykę filmu „Diabeł ubiera się u Prady”. Bo moda modą, ale swój styl trzeba mieć, aby nie zatracić się w tym wszystkim. I nie chodzi przecież o to, żeby wydawać na siebie majątek czy też latać za wszystkim, co pokazują na wystawach. To tak na przyszłość. Bo już następnego dnia latałyśmy =) Urządziłyśmy sobie mały looking &shopping. Podzielone na dwie drużyny, zaopatrzone w kartki i długopisy poszukiwałyśmy trendów w butikach bytomskiej Agory. Cel był wspólny, strategie różne. Chodziło o to, by dowiedzieć się jak najwięcej na temat aktualnych trendów, co jest na czasie, a co już wyszło z mody. Dziewczyny miały za zadanie odwiedzić sklepy z odzieżą czy dodatkami i spisać, jakie kolory dominują w tym sezonie, jakie ubranie są teraz trendy, na jakie wzory należy zwrócić uwagę, z czego powinno być wykonane dane ubranie, jakie dodatki są obecnie w modzie. Jedna grupa wytrwale sprawdzała ciuchy w sklepach, druga, sprytnie podchodziła do pań ekspedientek i sprawdzała ich wiedzę na temat aktualnych trendów. Trzeba przyznać, że jedne panie były na czasie, inne mniej. Ale obie grupy zebrały świetny materiał, który posłuży nam w trakcie kolejnych zajęć. Już wkrótce zabieramy się konkretnie do roboty!


Kacha

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz