piątek, 20 września 2013

Święto Mieszkańców Bobrka

Kolejny rok za nami. Trochę się postarzeliśmy =) wiele się też działo na ulicach Bobrka. Ale o tym by długo, jeśli chcecie, Drodzy Czytelnicy, przypomnieć sobie tamte wydarzenia, spójrzcie w archiwum naszych postów.

Dziś chce Wam opowiedzieć o jakże ważnym dniu dla każdego mieszkańca Bobrka. Bowiem w ubiegłą niedzielę 15.09.2013r. na głównym placu dzielnicy odbyła się huczna impreza pod hasłem Święta Mieszkańców Bobrka. Atrakcji było od groma. Dla dużych i małych. Było co pooglądać, czego posłuchać, czegoś można było się najeść. Było coś do skakania i do jeżdżenia. Była zabawa i była nauka.
To znaczy: można było obejrzeć wystawę zdjęć z projektu realizowanego z dziećmi na rzecz społeczności romskiej, można było samemu coś namalować w ramach warsztatu plastycznego albo zamówić portret u pani, której wystawę prac również można było zobaczyć podczas ŚMB. Muzycznie wypełniały czas lokalne zespoły a młode kucharki zadbały o to, by goście nie chodzili z pustymi brzuchami. Dzieci mogły poskakać na dmuchanym zamku lub trampolinie, pobawić się z klaunami lub przy Szkole Mobilnej, która tym razem bardziej zainteresowała młodzież =). Na kolorowo można było zafarbować włosy lub pomalować twarz. Kto odważny ten wspinał się na ściankę lub dołączał do indiańskiej wioski. Nieprzerwanym powodzeniem cieszyły się tez mini kłady. Zaś wieczór zwieńczyła nie tylko ulewa, ale i fire show, który mimo niesprzyjających warunków udało się zaprezentować.
A wszystko to dzięki kilku organizacjom pozarządowym działającym w ramach programu Aktywności Lokalnej dla Bobrka i niezawodnym mieszkańcom tej dzielnicy!

Kacha

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz