czwartek, 26 września 2013

Metamorfozy

Jest czwartek, 19. września. Od południa gonimy za sprawami związanymi z projektem. Nie bez efektu. Udaje się nam załatwić salę na pokaz mody w bytomskiej Agorze. Cieszymy się, ale szybko wracamy do Miechowic, bo góra roboty przed nami. Dosłownie góra! Mamy do przebrania i posegregownia cały stos ubrań, które udało nam się zebrać od wakacji. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy zechcieli w ten sposób wesprzeć nasz projekt. Zajmuje nam to parę godzin a tu jeszcze przygotowanie kanapek. Ale dajemy radę, w końcu co 4 ręce to nie dwie =)


Na dzielnicę przybywamy chwilę po 15.00. Idziemy jeszcze do jednej rodziny wyjaśnić sytuację a telefon się urywa. To dziewczyny, już gotowe, by poznać kolejną odsłonę modowego projektu. Wszystkie, z wyjątkiem jednej – zwolnionej z przyczyn wyższych - czekają już na miejscu zbiórki. Szybka rozgrywka w mafię, w której miasto nie ma szans =) i już siedzimy w busie. Kierunek: Miechowice, miejsce, do którego lubimy wracać. Pierwsze przymiarki, spotkanie z blogerką modową Basią. Pod jej czujnym okiem powstają pierwsze projekty i stylizacje. Dziewczyny kreatywnie rozmyślają jak zmienić zwykły ciuch w coś super modnego. Dzieją się, dzieją metamorfozy.


 
20. września. Dziś pora poznać kogoś nowego – nasza mistrzyni krawiectwa Beata świetnie łapie kontakt z dziewczynami. Doradza, podpowiada, szlifuje ostatecznie projekty i stylizacje. Duet B&B zna się na rzeczy! A dziewczyny świetnie się bawią i korzystają z góry ciuchów, powstają skecze i kabarety godne obejrzenia. Jesteście ciekawi? Już teraz zapraszamy na finałowy pokaz mody.


Kolejna odsłona już wkrótce!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz