środa, 28 sierpnia 2013

Przychodnia Kreatywna

Jest przychodnia lekarska, jest nawet internetowa przychodnia opieki zdrowotnej, ale czy wiecie, że jest także Przychodnia Kreatywna? Jeśli nie, koniecznie odwiedźcie nas na Bobrku w Bytomiu. Ostatni tydzień wakacji upływa nam pod znakiem sztuki i koloru, bowiem już po raz czwarty restartują się artystyczne warsztaty PK.
Od 26 – 30.08.2013r. dzieci i młodzież odkrywają/rozwijają swoje talenty w różnych dziedzinach sztuki. Dla każdego coś fajnego. Odnajdzie się każdy, kto lubi malować, śpiewać czy tańczyć. A jeśli nie, to zawsze dobrze spędzić można czas przy Szkole Mobilnej, która także towarzyszy akcji organizowanej przez IOGT Polska oraz BECEK Bytomskie Centrum Kultury, przy naszym małym wkładzie.
Chcecie wiedzieć więcej? O Ruchomej Szkole chyba nie muszę Wam opowiadać; jeśli towarzyszycie nam dłużej to dobrze ją już znacie.
Warsztaty plastyczne poprowadzą 4 pomysłowe dziewczyny, one nauczą Was jak narysować ruch. Jesteście już ciekawi? Ale to nie wszystko, plastyka to nie tylko malowanie, dziewczyny będą też wykorzystywać recykling oraz masę solną. Co z tego powstanie? Nawet ja nie wiem =)
Kto od plastyki woli muzykę także znajdzie coś dla siebie. Dzieciaki będą się uczyć jak opowiadać o sobie w piosenkach, czyli krótka, ale za to intensywna i na pewno ciekawsza niż w szkole =) lekcja freestyle'u. To nie tylko sztuka rymowania i szybkiego wypowiadania słów, ale także nauka kreatywnego myślenia, rozwijania wyobraźni, podejmowania decyzji, jak mówi prowadzący, właśnie tego, co sprawia, że zwyciężamy w życiu. Chcecie napisać swoją piosenkę? Dołączcie do nas!
A może najbardziej lubicie tańczyć? Warsztaty taneczne są naprawdę różnorodne. Można pobujać się w rytmie hip-hopu czy breakdance'u, ale można spróbować się także w balecie, jazzie a nawet tańcu współczesnym.
Przyjdź i wybierz coś dla siebie. Zakończ z nami wakacje. Bo warto.

                                                                                                                        Kacha

Basia – wielki szacun dla Ciebie1 komentarz:

  1. Dziękuję! ;)
    I z ogromnym uśmiechem muszę wam powiedzieć, że na ankietach oceniających zajęcia warsztaty z grupą UNO wyszły najwyżej punktowane! I za zabawę, za atmosferę, za nowe umiejętności i za prowadzących! ;)

    OdpowiedzUsuń