środa, 28 sierpnia 2013

BOBREK FASHION STREET

Jak pewnie wiecie, nie lubimy się nudzić. Wręcz przeciwnie, lubimy robić ciekawe rzeczy. W związku z tym już w drugiej połowie września ruszamy z nowym mini projektem. Jako, że same jesteśmy dziewczynami i pracujemy z dziewczynami zajmiemy się … ciuchami. Konkrety?
Artystyczny projekt BOBREK FASHION STREET skierowany jest do 8 dziewczynek z bytomskiej dzielnicy Bobrek. Jego celem jest ukazanie młodych dziewczyn w roli kreatorek, modelek i artystek. Bo to one same stworzą unikatowe stroje, które zostaną przedstawione na pokazie mody oraz zatrzymane w kadrze podczas sesji zdjęciowej.
Chcemy pokazać, że ulica nie musi kojarzyć się tylko z nudą i szarą rzeczywistością, a moda i projektowanie ubrań nie musi wiązać się tylko z chudymi stosującymi rygorystyczne diety modelkami, ale że zwykła, przeciętna dziewczyna też może być kreatorką i mieć innowacyjne pomysły. Od września do grudnia dziewczyny stworzą 2 zestawy wyjątkowych ubrań, przerabiając ciuchy i ucząc się jak można wykorzystać to, co znajduje się już w naszych szafach. Projekt ma pokazać, iż nie trzeba wydawać wielu pieniędzy aby dobrze wyglądać, lecz dzięki wykorzystaniu naszej fantazji i odrobiny wyobraźni stworzyć coś zupełnie nowego ze starego. Chcemy zmotywować dziewczyny do działania, zachęcić do kreatywnego myślenia oraz pobudzić do dbałości o swój wizerunek adekwatny do wieku. W związku z tym projekt obejmie też warsztat z kosmetyczką i fryzjerką, które uświadomią dziewczyny jak dbać o cerę czy włosy. Przy odświeżaniu istniejących już ubrań pomoże śląska blogerka modowa.

Jeśli, Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku potrafisz szyć, zestawiać ubrania, a może jesteś fryzjerką bądź kosmetyczką i chciał(a)byś się zaangażować w nasz projekt – czekamy na Ciebie. Daj o sobie znać komentując post a chętnie się z Tobą skontaktujemy.

                                                                                                     
                                                                                                                 Kacha

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz