czwartek, 18 lipca 2013

Wakacje ze... Szkołą

     Wakacje w pełni a my wciąż o Szkole. Szkoła tu, Szkoła tam... mam nadzieję, że się nie gniewacie =) Bo przecież nie o zwykłej szkole tu mowa, lecz o naszej nowej wielkiej „zabawce” - Szkole Mobilnej.
Pierwszą połowę lipca ruchoma skrzynia z grami i zabawami edukacyjnymi spędziła w Dzięgielowie na Tygodniu Ewangelizacyjnym organizowanym przez naszą organizację (CME). Umilała czas dzieciom w każdym wieku oraz młodzieży a nawet dorosłym. Wielu sporo się dzięki niej nauczyło, bo każdy mógł znaleźć zadanie dla siebie. Liczyli, pisali, rysowali, robili przedstawienia, bawili się, uczyli przez zabawę. Dzieci fajnie spędziły czas a rodzice mieli możliwość poznania metody pracy ze Szkołą Mobilną prowadzoną przez nas w Bytomiu. Zaś wszystko to dzięki mojej wspaniałej drużynie A =) jeszcze raz: dzięki za waszą pomoc!
     Muszę przyznać, że zupełnie inaczej pracuje się z dziećmi w Dzięgielowie i inaczej z dziećmi na Bobrku. Ale jedno jedno jest niezmienne: wszystkie dzieci, gdziekolwiek by nie mieszkały, uwielbiają poznawać, bawić się i uczyć nowych rzeczy. Dlatego ta Szkoła nawet w wakacje robi taką furorę! A już teraz bawi i uczy ponad setkę dzieci podczas Festiwalu Zabawy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz