środa, 13 marca 2013

Bytom Bus Transformers
Bytom Bus Transformers

            Grupa Pedagogów Ulicy UNO działająca przy Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego W RP, która jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Misji Ulicznych, Ogólnopolskiej Sieci Organizacji Streetworkerskich wraz z podopiecznymi rozpoczyna nowy projekt o nazwie „Bytom Bus Transformers”. Celem projektu jest wsparcie młodzieży z Bytomia w realizacji ich pasji i marzeń, a także zdobycie nowych doświadczeń zawodowych i osobistych. Zadanie jakie sobie postawili chłopcy, którzy tworzą tę grupę, to: remont starego busa i wyjazd na mecz jednej z ulubionych drużyn: hiszpańskiej lub angielskiej. Wszystkie naprawy (remont silnika, blacharka, malowanie pojazdu, kapitalny przegląd pojazdu, odrestaurowanie wnętrza, itp.) wykonywane będą pod okiem mechaników i fachowców, co pozwoli młodzieży na zdobycie podstawowej wiedzy o mechanice samochodowej. Odrestaurowany samochód będzie używany w codziennej pracy Grupy Pedagogów Ulicy UNO.

            Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie tych działań. W pierwszej kolejności poszukujemy samochodu, który stanowi podstawę projektu. Jeśli udałoby się nam pozyskać go nieodpłatnie, w znaczący sposób zredukuje to koszty projektu. Pojazd przejdzie mechaniczną i wizualną metamorfozę. Szukamy także sponsorów i ofiarodawców.

Plan działań:
I etap projektu
do 31 marca: znalezienie samochodu do remontu
od 2 kwietnia do 14 kwietnia: ocena potrzebnych prac remontowych
od 15 kwietnia do 31 lipca: remont samochodu

II etap projektu
W dniach 1-11 sierpnia: wyjazd do Hiszpanii lub Anglii na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej.

III etap projektu
Odrestaurowany bus będzie używany w ramach działań Grupy Pedagogów Ulicy UNO – transport podopiecznych oraz Szkoły Mobilnej.

Zainteresowanych proszę o kontakt a dla chcących go wesprzeć finansowo podaję nr konta:

ING Bank Śląski 81 1050 1083 1000 0022 8838 0138
tytułem: Bytom Bus Transformers


Osoba odpowiedzialna za projekt:
Robert Cieślar
tel. 693 92 73 73

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz